Dom jednorodzinny w stylu Modern Loft

kuchnia modern loft

Założenia

W koncepcji domu jednorodzinnego w stylu modern loft duży akcent  został położony na zachowanie spójnego stylu na całej przestrzeni. Klientka wyraźnie podkreśliła pragnienie wprowadzenia delikatnej wersji industrialnego charakteru, szczególnie w sypialni i biurze.

układ funkcjonalny
układ funkcjonalny

Dodatkowe założenia

Zgodnie z życzeniem klientki, ulubione elementy zostały harmonijnie wkomponowane w resztę wystroju, nadając całej przestrzeni domu spójną i nowoczesną estetykę. Unikalne materiały, takie jak elegancki dektonowy blat kuchenny – LAURENT, zostały starannie dopasowane. Na ścianach dominują jasne tynki dekoracyjne, tworząc jednolitą tonację, która doskonale współgra z minimalistycznym designem mebli o prostych kształtach.

salon modern loft
salon modern loft

Zastosowane rozwiązania

Szklana balustrada, wykorzystana w projekcie, nie tylko pełni funkcję bezpieczeństwa, ale także dodaje lekkości przestrzeni, szczególnie w kontraście do surowych betonowych płyt architektonicznych. To zrównoważone podejście do elementów industrialnych i nowoczesnych sprawia, że dom emanuje spokojem, jednocześnie odzwierciedlając unikalny gust klientki.

łazienka modern loft
łazienka modern loft

Potrzebujesz wyceny swojego projektu?

Scroll to Top